La Case Auvergnate
| Wi-Fi WiFi | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
De 70 m² La Case Auvergnate Anse-Bertrand biedt plaats aan maximaal 4 gasten en is gelegen op 2 km van natuurgebieden zoals de Anse Laborde. Dit vakantiehuis heeft privé-autoparkeren en een terras met uitzicht op de tuin.
De 2-slaapkamer villa beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. Er zijn ook een haardroger en handdoeken voor het comfort van de gasten.
La Case Auvergnate beschikt over een complete keuken, evenals een eetgedeelte en een eethoek buiten voor self-catering. Gasten kunnen ook gebruikmaken van een waterkoker, een koelkast en een oven om hun eigen maaltijd te bereiden. Le Ti Madras biedt Caribische gerechten en ligt op wandelafstand van ongeveer 12 minuten hiervandaan. Centre Ville bushalte is binnen 600 meter loopafstand.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in La Case Auvergnate?
Gasten van La Case Auvergnate kunnen hun auto parkeren op privé-autoparkeren. - ❓
Hoeveel kost het om La Case Auvergnate te boeken?
De gemiddelde prijs in La Case Auvergnate is $123. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Vind ik openbaar vervoer naast La Case Auvergnate?
De dichtstbijzijnde bushalte is Centre Ville en deze bevindt zich maar 600 meter van La Case Auvergnate. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in La Case Auvergnate te bezoeken?
Gasten van La Case Auvergnate kunnen eten in Le Ti Madras restaurant, dat Caribische gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in de villa?
De villa beschikt over een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven.